KONST / Litografier / Färglitografi 11254024
nr 1125 4024
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Marie-Louise Ekman (f. 1944), 79/245, signerad Marie Louise De Geer Bergenstråhle 1976, bladets mått 74x99
Kondition: Oramad, vikskador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 18:21:36
3.200 kr
3.600 kr
- Klassiska
28 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman